Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
22°C
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi meslek öğretmenleri tarafından tasarlanan Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi kapsamında saygı, sevgi ve hoşgörü gibi değerler hakkında bilinçlendirme yapmak adına düzenleyecekleri dostluk maçına tüm halkı davet etti.
Dostluk maçı, 3 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’te Oltu İlçe sahasında oynanacaktır
Okul Müdürü Ahmet Kalkan;
“Öğrencilerimizin millî, mânevî, ahlâkî, insânî, kültürel değerlerimizi benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen bu faaliyetlerde tüm öğrencilere başarılar diliyorum”
Mehmet Mutlu İŞLER – ajansoltu.com