Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
22°C
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
24 Mart günü yapılan “Necip Fazıl Kısakürek Paneli” ile üç yıldır okumaları yapan öğrencilerimiz lise düzeyindeki okumalarının son aşamasına gelmiş oldular.
“Necip Fazıl Kısakürek Paneli” saygı duruşu ve istiklâl marşıyla başladı. Proje yürütücülüğünü yapan Edebiyat öğretmeni Mustafa Kaya üç yıllık süreci özetleyen bir konuşma yaptı. Ardından panel öğrencileri hazırlıklarını sundular.
İlçe kaymakamımız Sayın Cevdet Bakkal, İlçe milli eğitim yöneticileri ve okul müdürlerinin katıldığı program sonunda bu çalışmalarda yer alanlara plaketler verildi.
Öğrencilerimizi bu uzun serüvende azimli ve kararlı gayretlerinden dolayı tebrik ediyor, ileriki yıllarda bu kazanımlarını daha da ileriye taşımalarını temenni ediyoruz.