Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
22°C
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Parçalı Bulutlu
25°C
Otu’nun Dutlu Mahallesi’nde yaşanan korkunç bir olayda, çobanlık yapan H.A isimli köylü vatandaş, sahibi olduğu köpeği tarafından saldırıya uğradı. Olay, geçtiğimiz günlerde meydana geldi.
Tutlu Mahallesi’nde çobanlık yapan H.A, hayvanlarını otlattığı alanda sebebi bilinmeyen bir şekilde kendi çoban köpeği tarafından saldırıya uğradı. Saldırıdan başka bir köpek sayesinde kurtulmayı başaran H.A, köy meydanına gelerek köylülerden yardım istedi. Durumunun kötü olduğunu gören köylüler hemen H.A Oltu Devlet Hastanesine götürdüler.
H.A sağlık durumu hakkında alınan bilgilere göre kolu ve parmağı kırıldığı tespit edildi. Yüzünde yaraları bulunan H.A, ilk tedavisinin ardından taburcu edildi.