Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Çarşamba Az Bulutlu
26°C
İlçemizde, depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen “Elini Uzat Oltu” adlı kermeste Oltu Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, gösterdiği çalışmalarla dikkatleri üzerine çekti.
Bu bağlamda, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhami ŞAHİN, okulu ziyaret ederek bu çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Okul Müdürü Yunus EFİLOĞLU’na plaket takdim eden ŞAHİN, okulun depremzedelere yardım konusunda duyarlılığını ve aktif rolünü takdir ettiğini belirtti.