Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Çarşamba Az Bulutlu
26°C
MHP Erzurum milletvekili adayı Mehmet Musa Çakır, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Oltu ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında,Oltu Taşı El Sanatları İş Merkezi, İlçemizdeki Esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, desteklerini istedi.
Çakır, Oltu’da gerçekleştirdiği seçim çalışmaları sırasında, “Aday Belli Karar Net” sloganıyla destek istedi. Vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, MHP’nin seçim vaatlerini anlattı ve halkın sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileri sundu.
MHP Erzurum milletvekili adayı Çakır, seçim çalışmaları kapsamında, “Dün Geldik, Yarın Geleceğiz, Hep Geleceğiz” sloganlarıyla desteklerini istiyor.