Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Çarşamba Az Bulutlu
26°C
Oltu İlçe Müftülüğü ve TDV Oltu Şubesi bünyesinde başlatılan “El Birliğiyle Yaralarımızı Saralım” yardım kampanyası çerçevesinde ilçemiz halkının yaptığı bağışlarla 500 adet yardım kolisi oluşturuldu.
Toplanan bağışlarla oluşturulan yardım kolileri hem deprem bölgesine hem de ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere TDV Oltu Şubesi gönüllülerince dağıtılmaya başlandı.
Büyük teveccüh gören bu kampanyaya siz de destek olmak isterseniz şayet size en yakın cami, Kur’an kursu veya İlçe Müftülüğüne müracaat edebilir veya aşağıdaki iban numarasına bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.
TDV Oltu Şubesi
TR8800 0100 0002 0000 1975 5548