Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
22°C
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Oltu Belediyesi, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçede görev yapan polis ve bekçiler, şehit aileleri, gaziler ve emekli polisler için bir iftar yemeği düzenledi.
Yemeğe Oltu Kaymakamı Cevdet BAKKAL, İlçe Emniyet Müdürü Uğur ÖZDOĞANOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Erdal HASTÜRK ve İlçe Müftüsü Sinan CANSEVER gibi birçok yetkili katıldı.
İlçe Emniyet Müdürü ÖZDOĞANOĞLU, iftar programını düzenleyen Oltu Belediye Başkanı TAŞCİ’ye teşekkür etti.