Erzurum
Az Bulutlu
23°C
Erzurum
23°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Açık
27°C
Salı Az Bulutlu
26°C
Çarşamba Az Bulutlu
26°C
Aslan Paşa Camii’nde kılınan bayram namazı sonrasında, ilçemizde Ramazan Bayramı kutlamaları gerçekleştirildi.
Kaymakam Cevdet Bakkal, kurum amirleri ve vatandaşların katılımıyla yapılan bayramlaşma töreninin ardından, Mekanize Piyade Tabur Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personellerinden oluşan heyetler, Şehit aileleri ve Gazilere bayram ziyaretinde bulundular.
Kaymakam Cevdet Bakkal, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, herhangi bir sıkıntı veya sorunla karşılaşan vatandaşlara yardımcı olacaklarını ve devletin şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu vurguladı.